Paweł Tanajno w Kołobrzegu (foto, wideo)

Jako przedsiębiorca, zajmujący się wypoczynkiem i turystyką, Paweł Tanajno mówił o rządowej pomocy dla przedsiębiorców. Jego zdaniem zarówno Andrzej Duda, jak i premier Mateusz Morawiecki „zawalili po całości te tarcze kryzysowe dla branży turystycznej”. Wspomniał o branżach eventowych, które również nie działają. Najważniejszym punktem kampanii Pawła Tanajno jest jednak zgromadzenie jak największej ilości przedsiębiorców, którzy na stronie w portalu społecznościowym mogą się rejestrować w celu roszczenia odszkodowania.

  • Polska musi wiedzieć, że te tarcze i fundusze z PFR – u to kropla w morzu strat, które wywołała nieodpowiedzialna, głupia polityka  związana z kwarantanną. Straty przedsiębiorców są o wiele większe – mówił P. Tanajno.

Kandydat na prezydenta RP mówił również o drugiej fali kryzysu,  która się zbliża. Mówił również o Jarosławie Kaczyńskim, o którym się mówi, że rozważa wprowadzenie stanu wyjątkowego w przypadku przegranej Andrzeja Dudy. Zdaniem kandydata, Platforma Obywatelska również przyłożyła rękę do nieodpowiedzialnej kwarantanny. Jest oburzony tym, że obecnie najważniejszym tematem w kraju jest LGBT, a nie na przykład gigantyczna inflacja czy to, że wybito nas ze ścieżki dobrobytu. Klasę polityczną nazwał „leniami”.

Więcej w materiale wideo. Poniżej  galeria foto.

Fot. Małgorzata Abramowicz