W południe rusza sprzedaż biletów na tegoroczny Sunrise Festival

Jak co roku, rusza sprzedaż biletów na jedną z największych imprez masowych w Polsce z muzyką elektroniczną, jaką jest Sunrise Fesival. Tegoroczne wydarzenie trwać będzie w dniach 24-26 lipca i podobnie jak w zeszłym roku, miejscem imprezy będzie teren Podczela, podkołobrzeskiej dzielnicy.

  • Nasza bileteria zostanie otwarta 1 marca w południe. Jak co roku do wyboru będą bilety na pojedyncze dni, trzydniowe karnety oraz wejściówki VIP. Każdy z uczestników otrzyma bilet w formie zegarka z chipem #RFID, dzięki któremu będzie można płacić za zakupy w czasie festiwalu i wejść na teren imprezy – mówią organizatorzy.

Organizatorzy powracają do systemu sprzedaży znanego z poprzednich edycji. Bilety będą dostępne w czterech pulach. Wejściówki w pierwszej puli kupicie w specjalnej cenie promocyjnej. Oferowane są 4 wersje noclegów: BASIC, STANDARD, PREMIUM oraz VIP. Do wyboru w zależności od opcji noclegu są pakiety jednoosobowe lub wieloosobowe. Szczegółowe ceny, zawierające trzydniowy karnet na festiwal oraz nocleg w miasteczku SunCity prezentujemy na grafice.
Specjalnie dla mieszkańców SunCity zorganizowane zostanie oficjalne pre-party przed głównym weekendem Sunrise Festival, na którym zagrają znani artyści. Miasteczko będzie dostępne już od czwartku 23 lipca od godziny 14:00. Czas na wymeldowanie będzie do wtorku 28 lipca do godziny 12:00. Więcej szczegółów na stronie www.sunrisefestival.pl.