PROJEKT PLAŻA już od jutra na plaży centralnej

Już od jutra rana, czyli od piątku, 12 lipca do niedzieli w Kołobrzegu odbywać się będzie nowa edycja “Projektu Plaża”. Tradycyjnie już ekipa “Projektu Plaża” zaprasza do miasteczka TVN, które będzie tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku! Z myślą o najmłodszych powstanie strefa “Kids Club”.

W jej ramach do dyspozycji dzieci będą plac zabaw oraz animatorzy, którzy przeprowadzą wiele konkursów z upominkami. Również starszym nie zagrozi nuda. Kiedy maluchy skupią się na budowaniu fortec z piasku, nastolatki i dorośli dostaną szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływanie na desce SUP czy skakanie na trampolinie wodnej. Na zwolenników mniej “ekstremalnych” sportów czekać będą zajęcia z zumby.

Znajdzie się także coś dla sympatyków spokojniejszej rozrywki – ci swoje miejsce z pewnością znajdą w kąciku czytelniczym. Wieczory z kolei to czas filmomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się na leżaku w strefie kina letniego player.pl. Ekipa TVN nie rezygnuje także z największej atrakcji “Projektu Plaża”, czyli spotkań ze znanymi i lubianymi. Tym razem w “Strefie Gwiazd” gościć będą aktorzy oraz uczestnicy popularnych seriali i programów grupy TVN Discovery Polska (m.in. “Na Wspólnej”, “Top Model”, “19+” czy “Big Brother”) oraz artyści muzyczni.

To wszystko na miejscu. A co dla widzów przed telewizorami? O tym, co dzieję się w miasteczkach TVN, informować będzie przez całe wakacje studio “Dzień Dobry Wakacje” oraz reporterzy TTV w “Tymczasem na plaży”. Z kolei Oliver Janiak zrelacjonuje spotkania z gwiazdami w programie “Co za tydzień” na antenie TVN i TVN Style. Nie zbraknie newsów, ciekawostek oraz przede wszystkim – letniego klimatu!

HARMONOGRAM IMPREZY – PROJEKT PLAŻA 2019
09:00 – 17:00 KLUB PROJEKTU PLAŻA
(piątek, sobota, niedziela)
09:00 – 17:00 AKTYWNA PLAŻA – KONKURSY Z NAGRODAMI / ROZGRYWKI
SPORTOWE: summer games, ścianka wspinaczkowa, animacje, zumba.
09:00 – 17:00 KIDS CLUB – strefa dziecięca, plac zabaw, animacje, konkursy.
12:00 – 15:00 GWIAZDY TVN – rozmowa z gwiazdami, panel dyskusyjny, autografy
21:00 – 23:30 KINO PLENEROWE
(piątek, sobota)
Zapraszamy od 12.07 do 14.07.2019 na plażę centralną. Wstęp wolny.