Od dzisiaj druga tura zbiórki odpadów wielkogabarytowych

Informujemy o II turze zbiórki odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która odbędzie się w terminie od 3 czerwca do 10 lipca 2019 r.

W ramach akcji, każdy mieszkaniec z nieruchomości zamieszkałej oraz z nieruchomości mieszanej tzn. w części zamieszkałej, a w części wykorzystywanej do prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Gminy Miasto Kołobrzeg, będzie miał możliwość pozbycia się wielkich gabarytów.

Poprzez odpady wielkogabarytowe rozumie się wszelkiego rodzaju odpady, które ze względu na duże rozmiary, bądź duży tonaż, nie mieszczą się w pojemnikach na odpady komunalne.

Zbiórka gabarytów NIE OBEJMUJE wszelkiego rodzaju odpadów budowlanych, remontowych i sanitarnych (takich jak: deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe, spłuczki, grzejniki, płytki, wykładziny pcv, rolety), części samochodowych (z wyłączeniem opon samochodów osobowych), ubrań, worków na śmieci lub kartonów z odpadami domowymi.

harmonogram zbiórki odpadów wielkogabarytowych II tura 2019-1