Bezpartyjni "Kołobrzeżanie" zaprezentowali kandydatów

Bezpartyjni "Kołobrzeżanie" zaprezentowali kandydatów

W ostatnią niedzielę września przed kołobrzeskim ratuszem swój program oraz kandydatów zaprezentował KWW “Kołobrzeżanie”. Przypomnijmy, że jest to komitet bezpartyjny, składający się z kandydatów do Rady Miasta, którzy dotąd nie byli powiązani  z żadną partią. 

Znajdujemy się w mieście, które  kochamy i ta miłość spowodowała, że dziś jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Zdecydowaliśmy się kandydować do Rady Miasta jako bezpartyjni, niezależni ludzie, mamy wspólny cel: chcemy swoje pomysły w Radzie Miasta przedstawiać i realizować w odróżnieniu od tego, co się działo przez ostatnie kilkanaście lat. Nikt nie dbał o mieszkańców. Kołobrzeg jest pięknym miastem, ale to wiemy głównie od turystów, dlatego idziemy z taką myślą przewodnią, że będziemy słuchać mieszkańców na każdym etapie, nie co cztery lata. Będziemy tworzyć portal informacyjny po to, by problemy ludzi były rozwiązywane na bieżąco

  • mówił Robert Kaim, pełnomocnik wyborczy KWW “Kołobrzeżanie”.

Przedstawiono kandydatów z poszczególnych okręgów. Podczas spotkania przy namiocie “Kołobrzeżan”  była postawiona plansza, na której spisywano pomysły mieszkańców.

Nasz program jest żywy, mamy kilka pomysłów, które nam mieszkańcy przekazali, ale chcemy, by ich było więcej. Dziś już pojawił się pierwszy pomysł opieki nad dziećmi, ale w weekendy. Okazuje się, że na przykład rodzice pracujący w branży turystycznej nie zawsze mają możliwość przekazania opieki nad dziećmi właśnie w weekendy. I już ten pomysł jest wpisany w nasz program – dodał R. Kaim.

KWW Kołobrzeżanie tym samym oficjalnie rozpoczęli swoją kampanię wyborczą. Jednocześnie zapraszają do korzystania z ich strony na FB -link  tutaj, gdzie jest z nimi kontakt na bieżąco.