Mistrzostwa Zrzeszenia LZS

W tych mistrzostwach startowało dwóch zawodników z UKS Zapasy Kołobrzeg. W grupie junior łączony z młodzieżowcem Mirosław Nadziejko kategoria 74 kg zajął drugie miejsce. Po zaciętym pojedynku z zawodnikiem z Włodawy wygrał półfinał. Pokazał w tym pojedynku wielkie serce do walki, w ostatniej sekundzie zdobywając punkty, które przechyliły szalę na jego stronę. W finale uległ przeciwnikowi ze Środy Wielkopolskiej. Paweł Buda kategoria 86 kg w walce półfinałowej wygrał przewagą techniczną z zawodnikiem z Krotoszyna. Finał Pawła niestety potoczył się na jego niekorzyść. Przegrał ten pojedynek na punkty 12 : 11.

• Sam ten wynik przedstawia już, że niemało wykonali akcji technicznych wraz ze swoim przeciwnikiem. Podsumowując: turniej mogę powiedzieć że należał do bardzo udanych, gdyż chłopaki przegrali z zawodnikami będącymi już młodzieżowcami, a podkreślę, że Mirek to pierwszy rok juniora, a Paweł ostatni – dlatego wiem, że kolejne turnieje potoczą się jeszcze lepiej -skomentował trener Adam Bieńkowski.