Stadionowe zmagania dla Antosia

Stadionowe zmagania dla Antosia

W sobotę, 8 września, Fundacja Pomocy Dzieciom I Dorosłym z Autyzmem i Inną Niepełnosprawnością “Zwyczajnie żyć”  po raz kolejny zaprosiła kołobrzeżan na stadion przy ul. Śliwińskiego. To było ostatnie z planowanych wydarzeń dla małego Antosia, 3-letniego kołobrzeżanina. Spotkanie przebiegało w formie pikniku rodzinnego: były kiełbaski z grilla, wata cukrowa, kawa, kolorowe napoje, ciasta domowego wypieku, dmuchańce – nikt się nie nudził. Tym bardziej, że na murawie zagrały trzy ekipy: Fundacji “Zwyczajnie żyć”, Kibiców Kotwicy i Samorządowców. Były licytacje ciekawych przedmiotów: koszulek i innych gadżetów sportowych, a także roweru miejskiego, podarowanego przez Wiolettę Dymecką.  Dużą popularnością cieszyła się  prezentacja umiejętności zawodników klubu UKS Zapasy Kołobrzeg. Trójmecz, profesjonalnie komentowany  przez Tomasza Kwiatkowskiego  przyniósł to, co widzowie lubią najbardziej: mnóstwo bramek. W spotkaniu z Kibicami Fundacja, z kapitanem Ewą Matejak,  wygrała 4:2. Z Samorządowcami, których kapitanem była Anna Mieczkowska, Fundacja zremisowała 4:4. Trzeci mecz pomiędzy Kibicami a Samorządowcami przyniósł remis 1:1. Sędzią spotkania był Mariusz Michalski. Mecz zakończył się tradycyjnie konkursem rzutów karnych. Podczas tego spotkania uzbierano kwotę około 5 tysięcy złotych. 

W imieniu Fundacji “Zwyczajnie żyć” składamy serdeczne  podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego sportowego wydarzenia. Współpracującym mediom: e-kg.pl, Telewizji Kablowej Kołobrzeg, Radio Kołobrzeg i Gazecie Kołobrzeskiej – w szczególności Sławkowi Jasickiemu – składamy podziękowania za miłą współpracę. Bez Was nagłośnienie tej imprezy nie byłoby takie łatwe.

Wspaniałym osobom z hurtowni ROJAN za bogate zaopatrzenie naszego pikniku – wspaniałe kiełbaski, kaszanki, kiszki to Państwa zasługa, to one cieszyły się ogromnym powodzeniem, były smaczne i bardzo przyczyniły się do zebrania tak dużej kwoty. Bardzo serdecznie dziękujemy!

Niezwykle jak zawsze zaangażowanej w bezinteresowną pomoc grupie Zdrojowa Invest. Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć. Hotelom: Diune Hotel & Resort***** oraz Marine Hotel***** za ugoszczenie naszych partnerów meczowych. Pomocy, którą otrzymujemy od Państwa, nie da się opisać słowami. Ogromnie dziękujemy.

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Januszowi Gromkowi za udostępnienie stadionu – jak zawsze współpraca z Prezydentem, który od początku jest z nami, układała się pomyślnie, za co serdecznie dziękujemy!

Jak zawsze wspaniałemu Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji – w szczególności Dyrektorowi Jackowi Banasiakowi, p. Angelice Milczarek, i p. Andrzejowi Kargulowi za niezbędną pomoc przy organizacji wydarzenia.

Michałowi Derkowskiemu za zdjęcia! Wspaniała pamiątka dla wszystkich!

Chicken King Family Kołobrzeg i Annie Boguszewicz – Państwa zaopatrzenie ekipy Fundacji w posiłki i przebojowe kurczaki są już nieodłącznym elementem naszych spotkań. Dzięki Wam zawodnikom rosną skrzydła – bardzo dziękujemy!

Wspaniałej ekipie UKS Zapasy Kołobrzeg – dziękujemy Wam ogromnie. Poświęcaliście swój czas, swoje wolne chwile, by wspomóc małego Antosia. To Wy zapełnialiście puszki, dzielnie z nimi krążyliście wśród publiczności. Wasz pokaz cieszył się ogromną popularnością. Jesteście niesamowici – dziękujemy!

Akademii Piłkarskiej KotwicaRubinie Kosmala i Rafałowi Łaseckiemu – za pomoc przy dmuchańcach i jak zwykle za wspaniałą współpracę. Bez Was nie byłoby to takie łatwe ani przyjemne. Dziękujemy, że tyle lat jesteście z nami!

Kotwicy Kołobrzeg za współpracę przy ustalaniu terminu, dziękujemy, że i na Waszą pomoc możemy również liczyć.

Restauracji Sailor Port, Hotelowi Leda za współpracę, Spółdzielczej Grupie Bankowej – Bank Spółdzielczy w Białogardzie za to, że również jest z nami i pomaga Fundacji codziennie.

Panu Bartkowi Surowiec za kolejne wydarzenie z Państwa kawą – jest Pan niesamowity, dziękujemy, że i na Pana możemy liczyć!

Sandrze Kielnik – Kałużnej i całej załodze Poradni “Równe Szanse” za pomoc w zaopatrzeniu w tak ważne, i jakże przydatne rzeczy przy pikniku rodzinnym. Dzięki Wam każdy kto zakupił jakiś posiłek, miał go czym i na czym zjeść. Sandrze za pomoc, a  Kamilowi Graboń szczególnie dziękujemy za mega humorystyczne i z dużym sukcesem prowadzenie licytacji.

Ziemowit Czerski i Andrzej Łękowski – za cierpliwość i z wdziękiem przygotowywane potrawy. Wspaniale to wyglądało, z całego serca dziękujemy! To Wasza puszka była jedną najcięższych, a więc wykonaliście kawał naprawdę dobrej pracy. Ogromne podziękowania!

Całej ekipie reprezentującej Fundację: Tomaszowi Czerwińskiemu za informatyczną obsługę, plakaty i graficzną oprawę wydarzeń; Tomkowi Kwiatkowskiemu za profesjonalny komentarz- zamiennie z Michałem Jaczyńskim – był on naprawdę na profesjonalnym poziomie! Pozostałej załodze w składzie: Ewa Matejak, Krzysztof Barszczewski, Robert Małkiewicz, Krzysztof Ciechanowski, Bartosz Czekierda, Janusz Fajczak, Jarosław Chałupa, Rafał Różycki, Michał Rajkowski, Grzegorz Korowajczyk, Łukasz Obroślak, Robert Kaim, Przemysław Polanin, Jakub Pawlina – kłaniamy się nisko i serdecznie. Sukces w postaci kwot w zbiórkach dla Antosia to również Wasza zasługa, to Wasz wysiłek i pozostaje tylko mieć nadzieję, że jeszcze nie raz i nie dwa będziemy mogli razem pomóc wielu innym dzieciom. Dziękujemy, że jesteście!

 

To był jubileuszowy, piąty mecz tego typu na stadionie przy Ul. Śliwińskiego. Już niedługo na www.niezalezne.media zamieścimy podsumowanie pięciu naszych stadionowych wydarzeń.  Będzie co wspominać – zapraszamy. A tymczasem fotogaleria – fot. Michał Derkowski 

Fot. użytkowników: 

 

Pokaz UKS Zapasy Kołobrzeg: