„Do k…nędzy, skąd ty bierzesz takie mądrości?” czyli radny do radnego

Kończący swą pierwszą i – jak tak dalej pójdzie: ostatnią – kadencję w Radzie Miasta radny Marek Młynarczyk staje się coraz bardziej fanatyczny w swoich poglądach. Kierunek wytyczył sobie jeden: jego profil na Facebooku jest pełen wychwalających Jarosława Kaczyńskiego memów. Radny chętnie zamieszcza memy i obrazki potępiające Donalda Tuska czy Lecha Wałęsę. Nie przebiera w słowach, bezrefleksyjnie puszcza jak maszynka wszystko, co może oczernić innych, tylko nie PiS.

W ostatnich dniach jednak działalność radnego osiągnęła szczyt, kiedy na swoim profilu w portalu społecznościowym umieścił mema, w którym czytamy:

zabili mu brata i bratową, wyśmiewali i nazywali kurduplem, nazywali go wielkim przegranym, dzisiaj skomlą zaKODowane łby, Rychu bredzi, POlszewicy szarpią się bez przerwy. A on nie myśli o tym, żeby się nachapać ale o tym aby Polska była ojczyzną dobrobytu nawet dla tych, którzy z niego szydzą„.

Nie wytrzymują już tego nie tylko czytelnicy i znajomi radnego Młynarczyka, ale nie wytrzymał również radny Sławomir Kargul, który w emocjonalny sposób odpowiedział w następującym wpisie:

  • „Marek, gdzie ty trafiasz takie „mądrości”? Zazwyczaj staram się zachować kulturę przynajmniej na FB, ale do „ku*wy nędzy” pokażcie wreszcie tych „nikczemnych” zamachowców, tych „morderców” bo przez takie posty to tylko stajecie się śmieszni i sami robicie komedię z tragedii”.

 

Radnemu Kargulowi serdecznie gratulujemy odwagi. Nie użył skrótu, nazwał rzecz po imieniu i dziś tak właśnie trzeba. Radnemu Młynarczykowi zaś życzymy, by wreszcie podał jakieś dowody, konkrety też byłyby w cenie, może jakieś własne przemyślenia i argumenty, a nie tylko służył za podajnik wątpliwej jakości ulotek.

Żaneta Czerwińska

1 thought on “„Do k…nędzy, skąd ty bierzesz takie mądrości?” czyli radny do radnego

Komentowanie zamknięte