Cztery gwiazdki od Zdrojowej Invest powstaną w Karkonoszach

Cztery gwiazdki od Zdrojowej Invest powstaną w Karkonoszach

Kołobrzeska spółka Zdrojowa Invest & Hotels planuje inwestycję w Szklarskiej Porębie. Ma tam powstać wielofunkcyjny kompleks condo Forest Ski Hotel & Resort.

W sercu malowniczych Karkonoszy zaprojektowano 4-gwiazdkowy hotel ze 104 pokojami o powierzchni 23,5–58 m kw. Ceny jednostek condo rozpoczynają się od 12,9 tys. netto za m kw., a najdroższe apartamenty kosztują 1 245 tys. netto. Najatrakcyjniejsze zlokalizowane są na 4. piętrze, a dodatkowo wedle koncepcji mają mieć tarasy na dachu i prywatne jacuzzi. Z myślą o wymagających gościach przewidziano usługi decydujące o jakości wypoczynku, takie jak: aquapark, restauracja, kawiarnia, SPA & wellness, siłownia, sala i plac zabaw dla najmłodszych. Otwarcie hotelu w Szklarskiej Porębie zaplanowano na grudzień 2019.

– Na powierzchni 8 ha chcemy zbudować kompleks w sposób intuicyjny zachęcający do wypoczynku w zgodzie z naturą i będący enklawą ciszy osłoniętą lasem świerkowym. Atutem tego miejsca jest otoczenie umożliwiające spędzanie czasu na zewnątrz – liczne siedziska i miejsca do leżenia wkomponowane w starodrzewie, ogród ziołowy, czy kamienny ogród ZEN – mówi Jan Wróblewski, członek zarządu i właściciel Zdrojowa Invest & Hotels.

Awangardowa architektura inspirowana górskim kryształem idealnie zharmonizowana z otaczającą przyrodą to efekt pracy architektów Grupy 5. Przewidziano rozwiązania przyjazna naturze i minimalizujące niepożądany wpływ na środowisko. Inwestycja ta jest już w sprzedaży.

Zdrojowa Invest to kołobrzeski holding inwestycyjno-hotelarski. Ma w portfelu kilkanaście inwestycji m.in. Marine Hotel& Ultra Marine, Sand Hotel, Jantar Hotel & SPA oraz Diune Hotel&Resort w Kołobrzegu.