Świętujmy Dzień Kobiet nad morzem. Zdrojowa zaprasza.

Świętujmy Dzień Kobiet nad morzem. Zdrojowa zaprasza.

Nie tylko od święta, ale i na co dzień w Zdrojowej każda dama, twarda babka, żona, matka czy niezależna singielka znajdzie coś dla siebie. W pojedynkę, z przyjaciółką czy z rodziną – zapraszamy na wyjątkowe Święto Kobiet nad Bałtykiem.

Miłośniczki błogiego relaksu odnajdą swoje miejsce w naszych strefach SPA, zaangażowane matki zapewnią maluchom rozrywkę w Kids Clubie, by same poddać się zabiegom wellness, a poszukiwaczki dobrej energii otrzymają jej solidną dawkę podczas spotkania z naszą ambasadorką Agnieszką Rylik. Niezależnie od wieku i preferencji, zadbamy o duszę i ciało – podpowiemy m.in., jak się odżywiać i jak trenować, a uznana fotograf gwiazd – Sylwia Grochowska pokaże, co robić, by idealnie wyjść na każdym zdjęciu. Program Zdrojowej na Dzień Kobiet to idealny prezent od partnera, przyjaciółki albo od siebie samej.

“Moc jest w Tobie, wystarczy tylko odkryć się na nowo. Zapraszam po dużą dawkę dobrej energii, motywacji i uśmiechu! Świętujmy razem Dzień Kobiet w Kołobrzegu!” – zachęca Agnieszka Rylik, mistrzyni świata w boksie zawodowym, ambasadorka sieci Zdrojowa Hotels

Zapraszamy 9-11.03.2018 do kołobrzeskich Marine Hotel***** i Diune Hotel & Resort. Wybierz opcję dla siebie już od 489 zł/dobę dla dwóch osób w pokoju Standard. 

Szczegóły:
Rezerwuj: +48 91 40 40 400 lub rezerwacja@zdrojowahotels.pl  lub na stronie wydarzenia: przeczytaj na FB