Natalia w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Natalia Krakowiak fot. Polsat

Już na wiosnę będziemy mogli podziwiać Natalię Krakowiak w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. To program, w którym znani artyści przeistaczają się w polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki, śpiewając ich utwory. Kołobrzeżanka wystąpi u boku takich gwiazd jak Anna Guzik, Izabella Miko, Andrzej Młynarczyk czy wokalistka zespołu Red Lips Joanna „Ruda” Lazer. Przed nimi 10 tygodni ciężkich przygotowań do programu. Ich występy będą oceniać: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski oraz Kacper Kuszewski.

Natalia wystąpiła już w III edycji Voice of Poland oraz wygrała festiwal Debiuty 2009 w Opolu. Swoją karierę rozpoczęła bardzo wcześnie. Wszystko zaczęło się od programu Od przedszkola do Opola, w którym mogliśmy ją zobaczyć czterokrotnie. Jako dziewczynka wystąpiła w odcinkach, w których gośćmi były Eleni, Anna Maria Jopek, Edyta Górniak i Majka Jeżowska. W 2013 roku Natalia swoich sił spróbowała w Voice of Poland. Początkowo pod wodzą Edyty Górniak, później Tomsona i Barona, dotarła do ćwierćfinału w muzycznego programu TVP2. Na co dzień Natalia związana jest z teatrem. Przez 8 lat występowała w Studio Buffo, od 2015 roku możemy podziwiać ją w Teatrze Roma. Na swoim koncie ma następujące występy w takich musicalach jak: Metro, Romeo i Julia, Pięć ostatnich lat oraz Piloci.

Natalia Krakowiak jest absolwentką szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. W 2009 podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zgarnęła Nagrodę im. Anny Jantar. Wykonała wtedy kawałek Budki – Suflera „Jest taki samotny dom”. Natalia Krakowiak nie zapomina o swoich korzeniach. W tym samym roku, jako absolwentka Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kołobrzegu wzięła udział w organizowanym przez to przedszkole Festiwalu Piosenki Przedszkolnej. Festiwal otwierała nagrana wcześniej rozmowa z piosenkarką – wówczas aktorką Teatru Buffo. Natalka zaśpiewała także utwór, który sama wykonywała podczas swojego występu.

Więcej o programie i osobach występujących w 9.edycji:

http://www.polsat.pl/news/2018-01-22/wiemy-kto-wystapi-w-9-edycji-twoja-twarz-brzmi-znajomo/

fot. Polsat