Posłanka Frydrych zaprasza do Sejmu. Zagraj dla WOŚP i wygraj jej aukcje!

Posłanka Frydrych zaprasza do Sejmu. Zagraj dla WOŚP i wygraj jej aukcje!

Poseł Joanna Frydrych dzieli się Sejmem! Posłanka z Podkarpacia postanowiła wesprzeć sztaby WOŚP podwójnymi zaproszeniami do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej.

frydrych strazak

Każdy kto mieszka w Jaśle, Krośnie, Sanoku, Lesku, Ustrzykach Dolnych może wziąć udział w licytacjach i spędzić jeden dzień w

Sejmie i zwiedzić choćby trochę Warszawę.

Porozmawiamy nie tylko o polityce, zjemy wspólny obiad, odwiedzimy muzeum, przejdziemy się po stolicy – kusi Posłanka z Podkarpacia.

To jej pierwsza kadencja, jednak dużo się dzieje i stara się być aktywna we wszystkich inicjatywach w swoim regionie, za co jest doceniana.

To trudny teren dla posłów PO, ale do dobrych rzeczy nie trzeba partii – kończy Frydrych.

Aukcje będą odbywać się tylko w wymienionych miastach w trakcie trwania finału.
Posłanka prócz wyjazdów sejmowych proponuje między innymi strój strażacki typu NOMEX, książki, czy poprzez kontakt z takimi postaciami jak Paweł Papke i Roman Kosecki – przeznacza koszulki z ich autografami na aukcje w regionie.

Mam świadomość, jak wiele dobrego robi fundacja WOŚP również dla mojego regionu, dlatego powtórzę za księdzem Janem Kaczkowskim: “Chętnie pójdę z Owsiakiem do piekła” – zachęca posłanka.

My zaś zachęcamy wszystkich polityków, by nadsyłali propozycje aukcji ze swoim udziałem.  Im więcej i głośniej gramy, tym więcej uda się zebrać środków. Czekamy na Wasze propozycje.  (tacz) 

frydrych