Właściciele Zdrojowa Invest & Hotels i ich najnowsza inwestycja w Świnoujściu nagrodzeni przez branżę

Właściciele Zdrojowa Invest & Hotels i ich najnowsza inwestycja w Świnoujściu nagrodzeni przez branżę

Grupa Zdrojowa Invest & Hotels kończy rok z najbardziej prestiżowymi nagrodami hotelarskimi. Jej założyciele i właściciele zostali nagrodzeni przez redakcję magazynu Hotelarz, najstarszego czasopisma branży, tytułem Człowieka Roku 2017, a ich nawo otwarty obiekt Radisson Blu, Świnoujście ogłoszono Debiutem 2017.

Wróblewscy od podstaw stworzyli grupę Zdrojowa Invest & Hotels, która nie tylko jest kwintesencją formuły condo w Polsce, ale przede wszystkich znajduje się w czołówce polskich sieci hotelowych, konkurując z zachodnimi gigantami 

– napisano w uzasadnieniu do nagrody specjalnej Człowiek Roku dla właścicieli Zdrojowa Invest & Hotels, w ramach prestiżowego konkursu Hotelarz Roku organizowanego przez miesięcznik Hotelarz.

Gremium redakcyjne Hotelarza, największego czasopisma branżowego wydawanego nieprzerwanie od 1962 roku, które decydowało o przyznaniu nagród, doceniło też najnowszą inwestycję Zdrojowej. W właśnie wypuszczonym na rynek grudniowym wydaniu miesięcznika, znajduje się plebiscyt 7 NAJ Hotelarza, który symbolicznie podsumowuje branżowe wydarzenia mijającego roku. Za najważniejsze w kategorii Debiut Roku uznano otwarcie Radisson Blu Resort, Świnoujście z 340 pokojami. Świnoujski hotel to także duma rozpoznawalnego na całym świecie brandu Radisson Blu, który Hotelarz wyróżnił w kategorii Marka Roku – zdaniem redakcji to jedna z najszybciej rozwijających się marek w Polsce.

Motywacja do dalszego rozwoju

Nagrody, które trafiły do grupy Grupy Zdrojowa Invest & Hotels to uznane wyróżnienia oraz obiektywny wyznacznik tego, co się dzieje w polskim hotelarstwie. Przyznawane są w oparciu o obserwacje i niezależne rynkowe opinie. Jak powiedział współwłaściciel Zdrojowej Jan Wróblewski, przyznane nagrody są szczególne.

Cieszymy się, że efekty naszej ciężkiej pracy i determinacji zostały dostrzeżone i docenione, tym bardziej, że żadne uznanie nie jest bardziej cenne niż to płynące od specjalistów, bijące tętnem całej branży. Nagrody Hotelarza to też dla nas spora motywacja do dalszego umacniania polskiej sieci hotelowej wśród zagranicznej konkurencji, też przy wykorzystaniu międzynarodowych standardów – stwierdził.

Branża już oczekuje kolejnych inwestycji grupy. Zdrojowa planuje, że ich najnowsze, czyli Baltic Park Fort w Świnoujściu w sąsiedztwie hotelu Radisson, oraz Boulevard Residence w Ustroniu Morskim powitają pierwszych Gości już w 2018, a Forest Ski Hotel**** & Resort w Szklarskiej Porębie w 2019 roku.

Zdrojowa konsekwentnie realizuje strategię budowy wysokiej klasy obiektów hotelowych, wyróżniających się nietuzinkową architekturą i prestiżową lokalizacją w najpiękniejszych kurortach – zaznaczyło gremium redakcyjne.

03-Jan_Wroblewski-Zdrojowa_Invest_Hotel-Zdjecie_profilowe-profile_photo_HiRes_28.06.2017
Jan Wróblewski

Fot. główne: Radisson Blu Resort