2014: Jak kołobrzeżanie głosowali?

2014: Jak kołobrzeżanie głosowali?

Przedstawiamy szczegółowe wyniki głosowania w II turze wyborów prezydenckich w poszczególnych okręgach:

Oto jak wyglądały wyniki głosowania w poszczególnych okręgach:


Okręg wyborczy nr 1- Gimnazjum nr 1. ul. Portowa 1
, głosowali mieszkańcy ulic: Aleja I Armii Wojska Polskiego, Bulwar Jana Szymańskiego, Bulwar Zacisze, Cicha, Morska, Obrońców Westerplatte, Pomorska, Portowa, Reja Mikołaja, Skwer komandora Stanisława Mieszkowskiego, Spacerowa, Szkolna, Towarowa, Źródlana.

  • Wioletta Dymecka  282
  • Janusz Gromek –  300

Okręg wyborczy nr 2- Zespół Szkół Mechanicznych ul. Piastowska, głosowali mieszkańcy ulic: Bulwar Marynarzy Okrętów Pogranicza, Dworcowa, Frankowskiego Jana, Kniewskiego Władysława, park 18 Marca, Piastowska, Plac 18 -go Marca, Zwycięzców.

  • Wioletta Dymecka  331
  • Janusz Gromek –  328

Okręg wyborczy nr 3- Szkoła Podstawowa nr 4. ul. Kupiecka 1, głosowali mieszkańcy ulic: Bulwar Marynarzy Okrętów Pogranicza, Dworcowa, Frankowskiego Jana, Kniewskiego Władysława, park 18 Marca, Piastowska, Plac 18 -go Marca, Zwycięzców.

  • Wioletta Dymecka  452
  • Janusz Gromek –  435


Okręg nr 4 – Gimnazjum nr 3 
głosowali mieszkańcy ulic: Jordana Henryka, Okopowa, Unii Lubelskiej, Zapleczna

  • Wioletta Dymecka  263
  • Janusz Gromek –  278

Okręg wyborczy nr 5- Sala Sportowa ul. Wąska 1, głosowali mieszkańcy ulic: Kupiecka, Złota.

  • Wioletta Dymecka  345
  • Janusz Gromek –  396

Okręg wyborczy nr 6- Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich ul. Łopuskiego 13, głosowali mieszkańcy ulic: Dubois Stanisława, ppor. Gierczak Emilii, Katedralna, plac Ratuszowy, plac płk Przybylskiego Anatola, Ratuszowa, Skwer 750-lecia, Skwer Miast Partnerskich, Uczniowska.

  • Wioletta Dymecka  354
  • Janusz Gromek –  332

Okręg wyborczy nr 7- Urząd Miasta,  głosowali mieszkańcy ulic: Aleja Kolejowa, Aleja Nadmorska, Aniołów Stróżów, Borzymowskiego Marcina, Budowlana, Chopina Fryderyka, Drzymały Wojciecha, Grottgera Artura, Kasprowicza Jana, Kilińskiego Jana, Kołłątaja Hugo, Konopnickiej Marii, Kopernika Mikołaja, Korzeniowskiego Josepha Conrada, Kościuszki Tadeusza, Krakusa i Wandy, Mickiewicza Adama,  Norwida Cypriana Kamila, park im. Stefana Żeromskiego, prof. Rafińskiego Teodora, Reymonta Władysława, Rodziewiczówny Marii,  Słowackiego Juliusza, gen. Sikorskiego Władysława, ks. Ściegiennego Piotra, Strzelecka, Waryńskiego Ludwika, Waszyngtona Jerzego, Zdrojowa.

  • Wioletta Dymecka  299
  • Janusz Gromek –  293


Okręg nr 8 – Szkoła Podstawowa nr 8 
głosowali mieszkańcy ulic: Grochowska

  • Wioletta Dymecka  345
  • Janusz Gromek –  396


Okręg wyborczy nr 9- Przedszkole Miejskie nr 7 ul. Bogusława X nr 17
 głosowali mieszkańcy ulic: Bogusława X, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Janiska, Jerzego, Kaliska, Kamienna, Kazimierza Wielkiego, Lipowa, park im. Bolesława Krzywoustego, park im. Jana Henryka Dąbrowskiego, Rzemieślnicza, Słowińców, Stańczyka, Władysława Jagiełły,  Władysława Łokietka, Wodna.

  • Wioletta Dymecka  – 345
  • Janusz Gromek –  396

Okręg wyborczy nr 10- ul. Czarnieckiego głosowali mieszkańcy ulic: 4 Dywizji Wojska Polskiego, Gen. Bema Józefa, Chodkiewicza Jana, Fredry Aleksandra, Morawskiego Franciszka, park im. Aleksandra Fredry, Przesmyk, Sułkowskiego Antoniego, Tarnowskiego Jana, Wybickiego Józefa, Żółkiewskiego Stanisława.

  • Wioletta Dymecka  282
  • Janusz Gromek –  300


Okręg wyborczy nr 11- ul. Czarnieckiego
 głosowali mieszkańcy ulic: Czarnieckiego Stefana, Wschodnia.

  • Wioletta Dymecka  456
  • Janusz Gromek –  413

Okręg wyborczy nr 12-  Zespół Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika ul. Łopuskiego 42 – 44 głosowali mieszkańcy ulic: Basztowa, Bulwar im. Kotwicy Kołobrzeg, Bulwar nad Parsętą, Kielecka, Lotnicza, Młyńska, Radomska, Solna, Szpitalna, ppor. Śliwińskiego Józefa, Księcia Warcisława III, Wolności, Zygmuntowska.

  • Wioletta Dymecka  378
  • Janusz Gromek –  487


Okręg wyborczy nr 13- Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza
 głosowali mieszkańcy ulic: 6 Dywizji Piechoty, Artyleryjska, Berlińska, Brukselska, Helsińska, Kopenhaska, Kujawska, Londyńska,1 -go Maja, Paryska, Rzymska, Sztokholmska, Trzebiatowska, Wiedeńska, Wielkopolska.

  • Wioletta Dymecka  367
  • Janusz Gromek –  464

Okręg wyborczy nr 14 – Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. Z. Herberta ul. Jedności Narodowej 58 a głosowali mieszkańcy ulic: Albatrosa, Bałtycka, Jedności Narodowej, Łososiowa, Matejki Jana, park im. Jedności Narodowej, Rolna, Rybacka, Sienkiewicza Henryka, Spokojna, Stoczniowa, Szarych Szeregów, Szyprów, Św. Macieja, Warzelnicza, Węgorzowa, Żurawia.

  • Wioletta Dymecka  293
  • Janusz Gromek –  343


Okręg wyborczy nr 15  Podstawowa nr 6 ul. Poznańska 9
 głosowali mieszkańcy ulic: Błękitna, Bosmańska, Brylantowa, Bursztynowa, Bydgoska, Diamentowa, Gdańska, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Grzybowska, Jasna, Kapitańska, Karłowicza Mieczysława, Koralowa, Krakowska, Krótka, Kurpińskiego Karola, Lazurowa, Marynarska, Moniuszki Stanisława, Noskowskiego Zygmunta, Ogińskiego Michała – Kleofasa, Opolska, Paderewskiego Ignacego, Partyzantów, Perłowa, Pierwszych Osadników, Poznańska, Różyckiego Ludomira, Rubinowa, Synów Pułku, Szafirowa, Szmaragdowa, Szymanowskiego Karola, Tczewska, Tęczowa, Toruńska, Turkusowa, Warszawska, Wieniawskiego Henryka, Wrocławska, Zachodnia, Zbowidowców, Żeglarska.

  • Wioletta Dymecka  462
  • Janusz Gromek –  441

Okręg wyborczy nr 16- Zespół Szkół ul. Lwowska 7 głosowali mieszkańcy ulic: Brzeska, Grodzieńska, Kresowa, Krzemieniecka, Lwowska, Nowogródzka, Ostrobramska, Pińska, Podolska, Poleska, Skwer Balladyny, Skwer Kordiana, Skwer Pana Tadeusza, Tarnopolska, Wileńska.

  • Wioletta Dymecka  398
  • Janusz Gromek –  251

Okręg wyborczy nr 17- RCK ul. Czarnieckiego 5 głosowali mieszkańcy ulic: Koniecpolskiego Stanisława

  • Wioletta Dymecka  273
  • Janusz Gromek –  302

Okręg wyborczy nr 18- Przedszkole Miejskie nr 8 głosowali mieszkańcy ulic: Bociania, Dąbrówki, Gryfitów, Kaszubska, Koszalińska, Łużycka, Mieszka I, Myśliwska, Na Grobli, Ogrodowa, Orla, park im. 3 Dywizji Piechoty, Promienna, Słowiańska, Wenedów.

  • Wioletta Dymecka  146
  • Janusz Gromek –  178


Okręg wyborczy nr 19- Przedszkole Miejskie nr 3 ul. Unii Lubelskiej 23
 głosowali mieszkańcy ulic: Giełdowa, Graniczna, Walki Młodych.

  • Wioletta Dymecka  427
  • Janusz Gromek –  498

Okręg wyborczy nr 20 – Szkoła Podstawowa nr 5 ul. Arciszewskiego 20 głosowali mieszkańcy ulic: Arciszewskiego Krzysztofa, Bukowa, Dębowa, Jana Sobieskiego, Jaśminowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Leśna, Plażowa, Próżna, Różana, Sosnowa, Świerkowa, Wczasowa, Wichrowa, Wierzbowa, Wiosenna, Wylotowa.

  • Wioletta Dymecka  263
  • Janusz Gromek –  278


Okręg wyborczy nr 21- Szkoła Podstawowa nr 6 ul. Poznańska 9
 głosowali mieszkańcy ulic: Akacjowa, Bajeczna, Billewiczówny Oleńki, Brzechwy Jana, Bzów, Chełmońskiego Józefa, Cisowa, Gierymskich Aleksandra i Maksymiliana, Głogowa, Hajduczka, Herbowa – numery nieparzyste, Jurkiewicza Kazimierza, Ketlinga, Kiemliczów, Kmicica Andrzeja, Kolumba Krzysztofa, Korczaka Janusza, Kossaka Juliusza, Krasickiego Ignacego, ks. Kordeckiego, Maciejewicza Konstantego, Makowskiego Tadeusza, Makuszyńskiego Kornela, Malczewskiego Jacka, Mazowiecka, Michałowskiego Piotra, Miła, Morcinka Gustawa, Obozowa, Orłowskiego Aleksandra, Podbipięty Longinusa, Pogodna, Radziwiłła Michała Kazimierza, Sapiehy Pawła Jana, Skoczylasa Władysława, Skrzetuskiego Jana, Słoneczna, Słowicza, Stankiewicza Mamerta, Starynowska, Szelburg – Zarembiny Ewy, Świętego Wojciecha, Teligi Leonida, Tuwima Juliana, Urocza, Wesoła, Wiktorowicza Leszka, Witkowice, Witosa Wincentego, Wołodyjowskiego Michała, Wyczółkowskiego Leona, Wyspiańskiego Stanisława, Zagłoby, Zamoyskiego Jana Sobiepana, Zaruskiego Mariusza.

  • Wioletta Dymecka  273
  • Janusz Gromek –  278